راهنمای ثبت برند برای کسب و کار نوپا - مراحل، مدارک، ملاحظات قانونی

 

راهنمای ثبت برند برای کسب و کار - مرکز ثبت برند و ثبت شرکت هما

شما برای راه اندازی هر کسب و کاری می‌بایست یکسری از الزامات حقوقی قانونی را رعایت کنید تا بتوانید در فضای امن کارآفرینی با خیال آسوده به فعالیت تجاری بپردازید. از اینرو می‌بایست به ثبت برند برای کسب و کار خود اقدام نمایید تا بتوانید به بهترین وجه ممکن نیازهای تجاری خود را برآورده سازید. ما امروز در مرکز تخصصی ثبت برند هما قصد داریم به شما نکات کلیدی ثبت برند برای کسب و کار را معرفی کنیم که در زمان راه اندازی کسب و کار نوپا خود باید مدنظر داشته باشید. 

ادامه مطلب...

دلایل ثبت شرکت برای استارتاپ ها برای مقابله با چالش های قانونی

ثبت شرکت برای استارتاپ و کسب و کارهای نوپا - مرکز ثبت برند هما

اکثر کارآفرینان، اهمیت نام کسب و کار را برای برندسازی خود می‌دانند. صاحبان کسب و کارهای نوپا، شب‌های بسیاری را بیدارند تا برای یافتن بهترین نام، مشورت کنند. اما پس از آن که نامی را انتخاب کردید، گام بعدی چیست تا اطمینان یابید همه موارد، قانونی برای ثبت شرکت کسب و کارهای نوپای شما قانونی است؟ با مرکز ثبت شرکت هما همراه باشید.

ادامه مطلب...

صفر تا صد راهنمای ثبت شرکت استارتاپی

ثبت شرکت استارتاپی - مرکز ثبت شرکت و ثبت برند هما

ثبت شرکت استارتاپی، بسیار مهم است اما اگر آن را سریع‌تر از زمانی که نیاز است، انجام دهید، نیاز به تناسبات و انطباقات بیش از حد و غیر ضروری خواهد داشت.  بنابراین، کارآفرینان چگونه باید به این جنبه قانونی از اجرای کسب و کار دست یابند؟ ما امروز در مرکز ثبت شرکت هما قصد داریم الزامات قانونی ثبت شرکت استارتاپی  را معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...

راهكارهاي كليدي برداشتن مانع از راه ثبت شرکت نوپا

تعریف شرکت نوپا

ثبت شرکت نوپا - مرکز تخصصی ثبت برند و شرکت در کرج - شرکت هما

شرکت نوپا به شرکت های جوان و صاحب ایده های ناب و تازه اشاره می شود. استارتاپ و شرکت دانشی بنیان همچنین از اصطلاحاتی است که برای نامیدن این شرکتها استفاده می شود. ما امروز در «مرکز ثبت شرکت هما» قصد داریم نکات مهم و کلیدی در مورد روند ثبت شرکت نوپا در ایران را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...

ثبت برند استارتاپ، نکته کلیدی پیش از راه‌اندازی یک استارتاپ کارآفرینانه

ثبت برند استارتاپ در مرکز ثبت برند هما
بسیاری از کارآفرینان ایده‌های زیادی برای راه‌اندازی یک کسب و کار برای خود دارند و ابتدای کار انگیزه و هیجان زیادی دارند. با این حال از زمان شکل‌گیری ایده تا راه اندازی یک محصول و عرضه آن به بازار می‌بایست تمام الزامات اجرایی و قانونی را در نظر داشته باشند زیرا بی‌توجهی به مسائل ثبت برند استارتاپ و عدم درک صحیح از مسائل قانونی ثبت برند استارتاپ برای علاقه‌مندان کارآفرینی که قصد را اندازی کسب و کار خود را دارند، منجر به شکست استارتاپ می‌شود.

ادامه مطلب...

هفت نکته طلایی برای ثبت برند استارتاپ

ثبت برند برای استارتاپ

پیدا کردن نام مناسب برای راه اندازی کسب و کار و ثبت برند استارتاپ شما می تواند تاثیر قابل توجهی بر موفقیت شما داشته باشد. نام اشتباه می تواند بدتر از عدم ارتباط با مشتریان باشد؛ این امر همچنین می تواند به کسب و کار غیرقابل تحمل و موانع قانونی منجر شود. در ثبت برند استارتاپ، انتخاب یک نام روشن و قدرتمند می تواند در تلاش های بازاریابی و تبلیغاتی شما بسیار مفید باشد. در اینجا قصد داریم در ثبت هما، هفت نکته طلایی درباره چگونگی ثبت کسب و کار و ثبت برند استارتاپ را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب...

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com